dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Ożarów Mazowiecki

99 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

99 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Hala klimatyzowana, ul. Hallera

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

12 980 €2 000 m² 6,49 €/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:9 870 m²

Wynajmę samodzielną wolnostojącą nową halę biurowo-magazynową. Rozległy parking. 4 bramy segmentowe do hali,2 szerokie bramy wjazdowe na teren (sterowane automatycznie). Blisko S8 i A2. 15 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn Ożarów Mazowiecki

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

12 000 zł600 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nowy magazyn o powierzchni 600 m do wynajęcia na zachód od Warszawy w okolicach Ożarowa Mazowieckiego. Lokalizacja zapewnia dobre połączenie z głównymi ciągami komunikacyjnymi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poznańska

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

399 000 zł59 m² 6 762,71 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż spółdzielcze własnościowe prawo od lokalu mieszkalnego o pow. 59,5m2 zł położonego w Ożarowie Mazowieckim na osiedlu " Kabel " mieszkanie składa się z 3 ustawnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Ożarów Mazowiecki

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

560 000 zł68 m² 8 296,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

W ofercie sprzedaży bardzo ładne, trzy pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 93,8 m2 na nowym osiedlu z 2016 roku. Zabudowa szeregowa, ogrzewanie piecem dwufunkcyjnym na gaz. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Ożarów Mazowiecki

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

35 505 zł1 350 m² 26,30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Zapytaj o ofertę :. Nowoczesny samodzielny obiekt magazynowy zlokalizowany 10 km od Warszawy. Hala ma 1000 m2, a powierzchnia biurowa 350 m2. Obiekt zaopatrzony we wszystkie media -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Kusocińskiego

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

598 000 zł128 m² 4 679 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowoczesny segment o pow. 127,81 m2, 5 pok. w centrum Ożarowa Mazowieckiego w doskonałej lokalizacji: 500 m do stacji pkp do szkoły podstawowej i przedszkola 600 m. Podana ulica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Ożarów Mazowiecki

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

120 000 zł1 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1000m2, zlokalizowana na obrzeżach miasta Błonia około 2 km od ścisłego centrum miasta. Dojazd do działki drogą asfaltową i około 200 m drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Ożarów Mazowiecki

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

630 000 zł135 m² 4 667 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

Skrajny segment w centrum Ożarowa Mazowieckiego. Idealna lokalizacja w centrum. 500 m do stacji pkp do szkoły podstawowej i przedszkola 600 m. Duży ponad 300 metrowy ogródek. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn, ul. Poznańska

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

20 790 zł990 m² 21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Zapytaj o ofertę :. Centrum logistyczne połozone w pobliżu giełdy w Broniszach. Obecnie oferowana jest powierzchnia magazynowa 990 m2 , 4 doki. W przyległej części biurowej można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn Ożarów Mazowiecki

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

6 630 €1 950 m² 3,40 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Zapytaj o ofertę : 2756/5079. Do wynajęcia powierzchnie magazynowe oraz biurowe. Na cały kompleks magazynowy składają się 4 budynki o powierzchni 36000 m2. Łatwy dojazd dla ciężarówek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn, ul. Poznańska

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

6 336 €1 980 m² 3,20 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:30 000 m²

Zapytaj o ofertę :. Centrum logistyczne połozone w pobliżu giełdy w Broniszach. Obecnie oferowana jest powierzchnia magazynowa 1980 m2, wyposażona jest w 6 doków. W przyległej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Ożarów Mazowiecki

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

629 000 zł93 m² 6 763,44 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferuje na sprzedaż 94 metrowy segment (w tym 14m2 garaż) w wysokim standardzie wykończenia. Nieruchomość składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, dwóch łazienek oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Ożarów Mazowiecki

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

1 250 000 zł200 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Zupełnie nowe, wykończone pół bliźniaka, położone w cichej, zielonej dzielnicy Ożarowa Mazowieckiego. Dom jest kompletnie wyposażony w meble i agd wysokiej jakości. Na parterze domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ożarów Mazowiecki

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

690 000 zł140 m² 4 929 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:190 m²

Jest to propozycja nowego segmentu w stanie deweloperskim na zamkniętym, strzeżonym osiedlu. Dom składa się na parterze z wiatrołapu, 2,5m2, salonu z jadalnią i aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bemowo

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

700 000 zł82 m² 8 526,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Sprzedam przestronne 4 pokojowe mieszkanie o wymiarach 82,5 m na zamkniętym osiedlu w zielonym zakątku Ożarowa. Na terenie osiedla pełen monitoring ,plac zabaw dla dzieci dużo zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nadbrzeżna

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

600 000 zł77 m² 7 792,21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 77m2 na nowym, monitorowanym osiedlu w Ożarowie Mazowieckim. Główne atuty nieruchomości: dobra ekspozycja na strony świata w pełni wykończony lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Ożarowska

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

755 000 zł124 m² 6 112,37 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Apartament dwupoziomowy (103,76m2) ze skosami (123,52m2). Budynek z 2010 roku zlokalizowany w centralnej części Ożarowa Mazowieckiego. Budynek wykończony w wysokim standardzie, ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Ożarów Mazowiecki

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

120 000 zł1 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nadbrzeżna

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

340 000 zł50 m² 6 853,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

2 pokoje w stanie deweloperskim , Ożarów Mazowiecki ul. Nadbrzeżna. Główne atuty nieruchomości: dobra ekspozycja na strony świata bez wykończeń do indywidualnej aranżacji bliskość terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Nadbrzeżna

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

445 000 zł51 m² 8 744,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy idealne dla rodziny lub pary.Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń w pełni wykończony lokal Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dmowskiego

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

700 000 zł82 m² 8 528,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Kameralne zamknięte osiedle w Ożarowie mazowieckigłówne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń wysoki standard wykończeńnieruchomość złożona z: sypialnia 9,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Zamoyskiego

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

480 000 zł930 m² 516,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania ładnie położona działka w miejscowości Ożarów Mazowiecki na osiedlu nowych domów jednorodzinnych przy drodze gminnej z mediami. Powierzchnia nieruchomości 930mkw wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Ożarów Mazowiecki

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

120 000 zł1 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

a sprzedaż działka budowlana o pow. 1000m2 , zlokalizowana na obrzeżach miasta Błonia ok. 2km od ścisłego Centrum. Dojazd do działki drogą asfaltową i ok. 200m drogą utwardzoną. Media :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Ożarów Mazowiecki

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

2 500 zł2 100 m² 1,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bardzo dobra lokalizacja bezpośredni zjazd z drogi poznańskiej, blisko do wjazdu na autostradę, obwodnicę. Działka jest ogrodzona. Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Ożarów Mazowiecki

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

409 200 000 zł744 m² 550 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w bardzo atrakcyjnym miejscu Ożarowa Mazowieckiego, na osiedlu Mickiewicza, w drugiej linii zabudowy, z własną drogą dojazdową. Wszystkie media w ulicy. W najbliższej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Ożarów Mazowiecki

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

110 000 zł1 000 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1000m2 , zlokalizowana na obrzeżach miasta Błonia ok. 2km od ścisłego Centrum. Dojazd do działki drogą asfaltową i ok. 200m drogą utwardzoną. Media :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Ożarów Mazowiecki

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

145 000 zł1 348 m² 107,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1348m2 , zlokalizowana na obrzeżach miasta Błonia ok. 2km od ścisłego Centrum. Dojazd do działki drogą asfaltową i ok. 300m drogą utwardzoną. Media :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Warszawy

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

270 000 zł45 m² 5 969,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

2 pokoje z oddzielną,widną kuchnią w centrum Ożarowa Mazowieckiego.Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej rozkład pomieszczeń bliskość szkoły, przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Kusocińskiego

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

598 000 zł126 m² 4 733 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowoczesny segment o pow. 126,36 m2, 5 pok. w centrum Ożarowa Mazowieckiego w doskonałej lokalizacji: 500 m do stacji pkp do szkoły podstawowej i przedszkola 600 m. Podana ulica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poznańska

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

373 000 zł45 m² 8 215,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie w Ożarowie Mazowieckim, o pow. 45,4 m2, usytuowane na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku. Mieszkanie rok temu przeszło generalny remont. Podczas remontu połączono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Poznańska

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

4 200 000 zł28 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Teren pod działalność gospodarczą bezpośrednio przy trasie poznańskiej w Płochocinie gm. Ożarów Mazowiecki. Posiada dwa wjazdy. Powierzchnia: 2,8 ha Szerokość działki: ok. 70m Długość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Kusocińskiego

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

598 000 zł128 m² 4 672 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

Nowoczesny segment skrajny o pow. 128 m2, 5 pok. w centrum Ożarowa Mazowieckiego w doskonałej lokalizacji: 500 m do stacji pkp do szkoły podstawowej i przedszkola 600 m. Podana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ożarów Mazowiecki

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

750 000 zł118 m² 6 329,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:190 m²

Nieruchomość położona w Ożarowie Mazowieckim. Segment - urządzony parter i piętro, poddasze użytkowe nie wykończone. Na parterze jest hol, pokój dzienny z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poznańska

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

329 000 zł46 m² 7 214,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Dwupokojowe mieszkanie w centrum Ożarowa Mazowieckiego.Główne atuty nieruchomości: w pełni wykończony lokal bliskość terenów zielonych bliskość szkoły, przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Warszawy

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

296 000 zł38 m² 7 818,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie dwupokojowe w centrum Ożarowa Mazowieckiego.Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej rozkład pomieszczeń bliskość szkoły, przedszkola, gimnazjumNieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ożarowska

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

365 000 zł53 m² 6 926 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

3 pokoje o pow. 52,7 m2 w centrum Ożarowa Mazowieckiego.Główne atuty nieruchomości: bez wykończeń do indywidualnej aranżacji bliskość terenów zielonych bliskość szkoły, przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Ożarów Mazowiecki

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

145 000 zł1 348 m² 107,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

a sprzedaż działka budowlana o pow. 1348m2 , zlokalizowana na obrzeżach miasta Błonia ok. 2km od ścisłego Centrum. Dojazd do działki drogą asfaltową i ok. 300m drogą utwardzoną. Media :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nadbrzeżna

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

490 000 zł70 m² 7 015,03 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 69,85m2 z ogródkiem 92m2 na osiedlu Nowy Ożarów w Ożarowie Mazowieckim.Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Partyzantów

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

800 000 zł203 m² 3 940,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:156 m²

Sprzedam segment środkowy w Ozarowie Mazowieckim do wprowadzenia. Cicha , spokojna uliczka, wokoł osiedla o niskiej zabudowie. Lokalizacja dobrze skomunikowana, w pobliżu sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona Ożarów Mazowiecki

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

450 000 zł3 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w Powiecie Warszawsko-Zachodnim w miejscowości Duchnice. Działka aktualnie rolna II klasa ziemi. Studium zabudowy określa dla tego terenu zabudowę mieszkaniową. Teren płaski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Ożarów Mazowiecki

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

1 950 zł52 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ożarów Mazowiecki. Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. 52m w wysokim standardzie. Mieszkanie składa się z: sypialni, saloniku z kuchnią w aneksie, łazienki z wc,.