Zamknij
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl!
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl! https://ozarow-mazowiecki.nieruchomosci-online.pl/apartamenty-home-premium.html
Czesc! Zerknij na te nieruchomosc na Nieruchomosci-online.pl! https://www.nieruchomosci-online.pl/i37447.html
Czesc! Zerknij na te nieruchomosc na Nieruchomosci-online.pl! https://ozarow-mazowiecki.nieruchomosci-online.pl/apartamenty-home-premium.html
https://ozarow-mazowiecki.nieruchomosci-online.pl/apartamenty-home-premium.html
https://www.nieruchomosci-online.pl/i37447.html

Udostępnij

Zdjęcie

Apartamenty Home Premium

Ożarów Mazowiecki, Piłsudskiego 6

Biuro Sprzedaży

Skontaktuj się

Apartamenty Home Premium

Ożarów Mazowiecki, Piłsudskiego 6

Ożarów Mazowiecki, Piłsudskiego 6

Apartamenty Home Premium

Apartamenty Home Premium

Termin realizacji
maj 2025
Ceny
od 11 014 zł/m²
Metraże
od 47,41 do 73,28 m²
Liczba pokoi
od 2 do 3
Miejsca postojowe
garaż

Termin realizacji

maj 2025

Ceny

od 11 014 zł/m²

Metraże

od 47,41 do 73,28 m²

Liczba pokoi

od 2 do 3

Miejsca postojowe

garaż

2 pokoje

od 644 776 zł

3 pokoje

od 807 126 zł

Inwestycja realizowana przez:

HOME PREMIUM PERFECT ONE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Biuro Sprzedaży

Piłsudskiego 3

Ożarów Mazowiecki 05-850

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Mieszkanie28 56,68 m² 11 457,97 zł/m² 2/3 2 649 438 zł
Mieszkanie
649 438 zł 56,68 m²
11 457,97 zł/m² 2 pok.
28

Mieszkanie50 47,41 m² 13 600 zł/m² parter/3 2 644 776 zł
Mieszkanie
644 776 zł 47,41 m²
13 600 zł/m² 2 pok.
50

Mieszkanie39 56,68 m² 12 146,59 zł/m² 3/3 2 688 469 zł
Mieszkanie
688 469 zł 56,68 m²
12 146,59 zł/m² 2 pok.
39

Mieszkanie53 65,50 m² 11 400 zł/m² parter/3 2 746 700 zł
Mieszkanie
746 700 zł 65,50 m²
11 400 zł/m² 2 pok.
53

Mieszkanie62 73,28 m² 11 014,28 zł/m² 1/3 3 807 126 zł
Mieszkanie
807 126 zł 73,28 m²
11 014,28 zł/m² 3 pok.
62

Mieszkanie78 59,78 m² 11 062,87 zł/m² 3/3 2 661 338 zł
Mieszkanie
661 338 zł 59,78 m²
11 062,87 zł/m² 2 pok.
78

MieszkanieZarezerwowane80 73,28 m² 3/3 3
Mieszkanie Zarezerwowane
73,28 m²
3 pok.
80

MieszkanieSprzedane69 59,78 m² 2/3 2
Mieszkanie Sprzedane
59,78 m²
2 pok.
69

MieszkanieZarezerwowane1 50,66 m² parter/3 2
Mieszkanie Zarezerwowane
50,66 m²
2 pok.
1

MieszkanieSprzedane6 56,68 m² parter/3 2
Mieszkanie Sprzedane
56,68 m²
2 pok.
6

Więcej inwestycji

Inne inwestycje w okolicy

Zobacz

Zgłoś błąd lub naruszenie

Inwestycja realizowana przez:

Biuro Sprzedaży

Piłsudskiego 3

Ożarów Mazowiecki 05-850

666 666...

666 666 109

Wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Inne inwestycje w okolicy

Zgłoś błąd lub naruszenie

Zamknij