Zamknij
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl!
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl! https://ozarow-mazowiecki.nieruchomosci-online.pl/aura-nova-1.html
Czesc! Zerknij na te nieruchomosc na Nieruchomosci-online.pl! https://www.nieruchomosci-online.pl/i45427.html
Czesc! Zerknij na te nieruchomosc na Nieruchomosci-online.pl! https://ozarow-mazowiecki.nieruchomosci-online.pl/aura-nova-1.html
https://ozarow-mazowiecki.nieruchomosci-online.pl/aura-nova-1.html
https://www.nieruchomosci-online.pl/i45427.html

Ceny
od 10 765,96 zł/m²
Metraże
od 40,60 do 75,91 m²
Liczba pokoi
od 2 do 4
Miejsca postojowe
garaż

Stan inwestycji

oddana do użytku

Ceny

od 10 765,96 zł/m²

Metraże

od 40,60 do 75,91 m²

Liczba pokoi

od 2 do 4

Miejsca postojowe

garaż

1 pokój

2 pokoje

od 484 106 zł

3 pokoje

od 692 143 zł

4 pokoje

od 816 167 zł

Inwestycja realizowana przez:

MILL - YON OŻARÓW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Biuro Sprzedaży

Kapucka 34 lok. 19

Ożarów Mazowiecki 05-850

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

MieszkanieD114 42,10 m² 12 225,11 zł/m² 1/3 2 514 677 zł
Mieszkanie
514 677 zł 42,10 m²
12 225,11 zł/m² 2 pok.
D114

MieszkanieA46 41,28 m² 12 499,84 zł/m² 3/3 2 515 993 zł
Mieszkanie
515 993 zł 41,28 m²
12 499,84 zł/m² 2 pok.
A46

MieszkanieA88 41,47 m² 12 442,57 zł/m² 3/3 2 515 993 zł
Mieszkanie
515 993 zł 41,47 m²
12 442,57 zł/m² 2 pok.
A88

MieszkanieB112 62,82 m² 11 082,78 zł/m² 1/3 3 696 220 zł
Mieszkanie
696 220 zł 62,82 m²
11 082,78 zł/m² 3 pok.
B112

MieszkanieC42 44,20 m² 12 120,88 zł/m² 3/3 2 535 743 zł
Mieszkanie
535 743 zł 44,20 m²
12 120,88 zł/m² 2 pok.
C42

MieszkanieC76 64,92 m² 11 706,72 zł/m² 2/3 3 760 000 zł
Mieszkanie
760 000 zł 64,92 m²
11 706,72 zł/m² 3 pok.
C76

MieszkanieD149 64,80 m² 11 367,45 zł/m² parter/3 3 736 611 zł
Mieszkanie
736 611 zł 64,80 m²
11 367,45 zł/m² 3 pok.
D149

MieszkanieD186 75,81 m² 10 765,96 zł/m² 2/3 4 816 167 zł
Mieszkanie
816 167 zł 75,81 m²
10 765,96 zł/m² 4 pok.
D186

MieszkanieD189 61,10 m² 11 642,42 zł/m² 2/3 3 711 352 zł
Mieszkanie
711 352 zł 61,10 m²
11 642,42 zł/m² 3 pok.
D189

MieszkanieA15 61,30 m² 11 640,55 zł/m² 3/3 3 713 566 zł
Mieszkanie
713 566 zł 61,30 m²
11 640,55 zł/m² 3 pok.
A15

Więcej inwestycji

Inne inwestycje w okolicy

Zobacz

Zgłoś błąd lub naruszenie

Inwestycja realizowana przez:

MILL - YON OŻARÓW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Biuro Sprzedaży

Kapucka 34 lok. 19

Ożarów Mazowiecki 05-850

534 500...

534 500 534

733 959 595

Wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Inne inwestycje w okolicy

Zgłoś błąd lub naruszenie

Zamknij