Mieszkanie, ul. Kamińskiego

Kamińskiego, Ożarów Mazowiecki, mazowieckie

  • 1 199 000 zł
  • 95,68 m²
  • 12 531,35 zł/m²

Zdjęcie

Anna Dąbrowska

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Kamińskiego

Kamińskiego, Ożarów Mazowiecki, mazowieckie

zaktualizowane:
19 maja 2026

1 199 000 zł

95,68 m²

12 531,35 zł/m²

Mieszkanie, ul. Kamińskiego

Zaktualizowane: 19 maja 2026

1 199 000 zł 95,68 m² 12 531,35 zł/m²

Piętro:
3/3
Liczba pokoi:
4
Rok budowy:
2021
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
-

Piętro:

3/3

Liczba pokoi:

4

Rok budowy:

2021

Miejsce parkingowe:

parking publiczny / na ulicy

Stan mieszkania:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 1 199 000 zł (12 531,35 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 95,68 m², 4 pokoje, 4 łazienki
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: rok budowy: 2021 (blok w nowym budownictwie)
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/3, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, lodówka, płyta gazowa / elektryczna, pralka
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Łazienka: prysznic
  • Media: opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: biuro nieruchomości: Proper Partners, zaktualizowane: 19.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 952933

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Gotowiec inwestycyjny z najemcami - 4 oddzielne mieszkania!

Mam przyjemność przedstawić Państwu gotowiec inwestycyjny położony w Ożarowie Mazowieckim, który usytuowany jest na ostatnim 3 piętrze w budynku z 2021 roku.
Nieruchomość o powierzchni 95,7 m2 zlokalizowana jest przy ul. Kamińskiego i podzielona na cztery lokale:
- lokal 1 to mieszkanie o powierzchni ok 28 m2 składające się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni i łazienki. (...)

Agent

Anna Dąbrowska

698 163...

698 163 790

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Anna Dąbrowska

698 163...