Serce 0 Ulubione

Mieszkania przy lesie Ożarów Mazowiecki - Anonse sprzedaży i wynajmu

4 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

Mieszkanie z garażem, ul. Korfantego

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

870 000 zł68,27 m² 12 743,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Są mieszkania w porządku i są takie, w których od pierwszego kroku czujesz, że tu chce się żyć. To ogłoszenie dotyczy właśnie tego drugiego. Jeśli szukasz miejsca, które daje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Umiastowska

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

870 000 zł115 m² 7 565,22 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Budynek w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej. Lokal na dwóch poziomach, z ogrodem i garażem (lub z miejscem postojowym) Cztery pokoje. Dół to salon z łazienką i garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

1 185 898 zł146 m² 8 122,59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

kontakt   Osiedle nowych domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej na zamkniętym i dozorowanym terenie. 8min.do STACJI METRA CHRZANÓW EKOLOGICZNY DOM z OGRZEWANIEM PODŁOGOWYM.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Nadbrzeżna

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

920 000 zł70 m² 13 142,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 69,85 m2, z dużym balkonem, stanowiskiem postojowym w hali garażowej, stanowiskiem postojowym.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

550 000 zł48 m² 11 458,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie w centrum Ożarowa, ul Obrońców Warszawy. Lokal położony jest na 4-tym, ostatnim piętrze w zadbanym budynku z roku 1981. Budynek nie posiada windy. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Ożarów Mazowiecki

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

639 000 zł72 m² 8 924,58 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zakupu czteropokojowego mieszkania idealnego dla dużej rodziny, bądź pod dalszą inwestycję, położonego w miejscowości Strzykuły, nieopodal Ożarowa Mazowieckiego. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nadbrzeżna

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

990 000 zł68 m² 14 531 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Sprzedajemy nasze ciepłe, zadbane i bardzo funkcjonalne mieszkanie w Ożarowie Mazowieckim w doskonałej lokalizacji - przy ul. Nadbrzeżnej. To miejsce, w które włożyliśmy wiele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Poznańska

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

595 000 zł60 m² 9 966,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego 3-pokojowego mieszkania w Ożarowie Mazowieckim mieszkanie Przedmiotem oferty jest przestronne mieszkanie o powierzchni 59,70 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

750 000 zł105 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie o powierzchni 105 m2 w centrum Ożarowa Mazowieckiego. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki i pomieszczenia gospodarczego. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dmowskiego

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

799 000 zł70 m² 11 488,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

EN full English version below contact us anytime! Dla tych, którzy chcą kupić mieszkanie 4-pokojowe, ale szukają rozsądnej alternatywy poza Warszawą to mieszkanie w Ożarowie Mazowieckim oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Ożarów Mazowiecki

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

1 220 000 zł101 m² 12 132,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż: elegancki Segment Narożny z Ogrodem Gotowy do Zamieszkania! Oferujemy na sprzedaż segment narożny o powierzchni użytkowej 100,56 m z możliwością adaptacji poddasza (ok. 50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Floriana

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

350 000 zł35 m² 9 915,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 35,30 m2 znajdujące się w 2-piętrowej kamienicy z 1955 r. mieszczącej się przy ul. Floriana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Ożarów Mazowiecki

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie ma 50m2 oraz 20m2 balkonów z wydzieloną częścią oszkloną i loggią. Usytuowane na wysokim parterze z zewnętrzną windą towarową i składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nadbrzeżna

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

599 000 zł43 m² 13 930,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie w wysokim standardzie Na osiedlu Nowy Ożarów Etap 3. Mieszkanie oddane przez dewelopera w 2020 roku. Osiedle zamknięte. Mieszkanie znajduje się na trzecim i ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Floriana

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

487 000 zł58 m² 8 440,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego 2 pokojowego mieszkania w Ożarowie Mazowieckim. Bardzo dobrze zlokalizowane z dobrą infrastrukturą komunikacyjną, handlową, oświatową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Ożarów Mazowiecki

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

250 000 zł33 m² 7 576 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Szanowni Państwo Zapraszamy do zakupu atrakcyjnego mieszkania 1 pokojowego o powierzchni 33m2. Mieszkanie w Kamienicy z lat 60-tych, dwustronne, wysokie, ciepłe w zimie i chłodne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

285 000 zł53 m² 5 377,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Szanowni Państwo Zapraszamy do zakupu atrakcyjnego mieszkania 2 pokojowego o powierzchni 53m2. Mieszkanie w Kamienicy z lat 60-tych, dwustronne, wysokie, ciepłe w zimie i chłodne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Ożarów Mazowiecki

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

444 000 zł72 m² 6 166,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Przestronne trzy pokojowe mieszkanie o powierzchni 72m2 + 30m2 tarasu w inwestycji położnej jedynie 8km od Bemowo w miejscowości Kaputy. Mieszkanie składa się z trzech pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Ożarów Mazowiecki

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

445 000 zł72 m² 6 180,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Ożarów Mazowiecki

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

445 000 zł72 m² 6 217,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Przestronne trzy pokojowe mieszkanie o powierzchni 71,57m2 + 30m2 tarasu w inwestycji położnej jedynie 8km od Bemowo w miejscowości Kaputy. Mieszkanie składa się z trzech pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Ożarowska

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

470 000 zł64 m² 7 401,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Sprzedam mieszkanie w Ożarowie. Dwa pokoje (jeden wydzielony z salonu), salon z kuchnią, przedpokój, garderoba, dwie łazienki, balkon, ogródek, komórka lokatorska, dwa miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Ożarów Mazowiecki

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

762 540 zł100 m² 7 630,74 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2016

Inwestycja domów szeregowych.~Są to nowocześnie zaprojektowane eleganckie domy o czystej bryle i funkcjonalnym wnętrzu. Posiadają dwie kondygnacje z piętrem użytkowym oraz garażem.~Z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Ożarów Mazowiecki

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

704 400 zł100 m² 7 048,93 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Ożarów Mazowiecki

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

667 160 zł114 m² 5 833,35 zł/m²