dowolna

Mieszkania do wynajęcia Ożarów Mazowiecki - Oferty wynajmu mieszkań

6 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Apartament 2-pokojowy, ul. Nadbrzeżna

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

2 800 zł46,93 m² 59,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na wynajem Ożarów Mazowiecki, przestronne 2 pokoje z balkonem. Z przyjemnością zapraszam na prezentację 2-pokojowego mieszkania, o powierzchni 46,93 mkw. położonego na nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

2 300 zł43 m² 53,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem oferujemy przestronne, jasne mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia, zaprojektowane przez architekta wnętrz i urządzone w stylu skandynawskim o powierzchni 43m. To.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Mieszkanie umeblowane, ul. Inżynierska

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

3 000 zł39,85 m² 75,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia nowoczesne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,85 m , położone na 4. piętrze w kameralnym, trzypiętrowym budynku z 2023 roku. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Nadbrzeżna

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

3 100 zł46 m² 67,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Czy poszukujesz mieszkania, w którym nikt jeszcze nie mieszkał? Czy doceniasz dobrą infrastrukturę: wokół sklepy, szkoły, przedszkola, kolej miejską? Czy zależy Ci na mieszkaniu widnym, ładnym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Nadbrzeżna

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

2 900 zł36 m² 80,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Nadbrzeżna

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

3 300 zł67,93 m² 48,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne i komfortowe mieszkanie w nowym bloku przy ul. Nadbrzeżnej w Ożarowie Mazowieckim. Lokal o wysokim standardzie wykończenia znajduje się na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

2 990 zł54 m² 55,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m , po remoncie, zlokalizowane w centrum Pruszkowa. Mieszkanie jest jasne, funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Ożarów Mazowiecki +4 km

1 500 zł20 m² 75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia pokój po generalnym remoncie z dużym balkonowym oknem usytuowany w suterenie w domu z lat 80-tych, wynajem idealny na mieszkanie ewentualnie na prowadzenie działalności.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Ożarów Mazowiecki +4 km

2 800 zł48 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Umowa w formie najmu okazjonalnego! Pruszków ul. Niecała - do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie 48m2 w stanie idealnym. Doskonała lokalizacja - centrum Pruszkowa. Pierwsze piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Ożarów Mazowiecki +4 km

3 800 zł50 m² 76 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia eleganckie 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na prestiżowym osiedlu Triton Park przy ul. Grójeckiej, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Szczęśliwickiego.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Ożarów Mazowiecki +14 km

3 500 zł37 m² 94,59 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eng Below - Szukasz wnętrza z duszą, a nie kolejnego, powtarzalnego mieszkania z sieciówki? Oferuję stylowe, 37-metrowe mieszkanie wykończone w unikalnym klimacie retro-modern.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Ożarów Mazowiecki +14 km

4 800 zł65 m² 73,85 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie 3 Pokojowe (dwie sypialnie) w pełni wyposażone, przytulne nowoczesne mieszkanie. W samym sercu Służewca, 3 minuty od Galerii Mokotów. Tuż przy Marynarskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Ożarów Mazowiecki +14 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nadbrzeżna

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

3 500 zł59 m² 1 000 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie w Ożarowie Mazowieckim. Lokal składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym, dwóch oddzielnych sypialni, holu, łazienki oraz dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nadbrzeżna

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

3 100 zł46 m² 67,39 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kolejowa

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

1 591 zł47 m² 33,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Obwieszczenie O przetargu na wynajem nieruchomości W ożarowie mazowieckim przy ul. Kolejowej 6 Wynajmujący: poczta Polska S.A. z siedzibą w Warszawie, 00-940 Warszawa, ul. Rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nadbrzeżna

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

2 800 zł35 m² 80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

W skład mieszkania wchodzi duży pokój z otwartą kuchnią, łazienka z prysznicem i wiatrołap. Kuchnia i łazienka całkowicie wyposażone, pokój trzeba umeblować. Jest to mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nadbrzeżna

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

3 100 zł46 m² 67,39 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nadbrzeżna

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

3 500 zł75 m² 47 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Najemca nie płaci prowizji! Mieszkanie poddaszowe, wysokie, 2 pokoje z aneksem kuchennym. Aneks umeblowany i wyposażony w agd, pokoje również są umeblowane. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nadbrzeżna

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

3 200 zł42 m² 76,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia bardzo ładne, przytulne i dobrze zlokalizowane mieszkanie w nowo powstałym budynku w Ożarowie Mazowieckim przy ul. Nadbrzeżnej 35. Mieszkanie o powierzchni 41,80.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nadbrzeżna

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

3 500 zł75 m² 47 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

2 700 zł38 m² 71,05 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38m2 w Ożarowie Mazowieckim. Lokal znajduje się na 2. piętrze w nowym, trzypiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nadbrzeżna

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

2 800 zł31 m² 90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Pokój z kuchnią w budynku wolnostojącym, wolne od zaraz. Kuchnia jest wyposażona w meble i agd, a pokój jest pusty. Można rozmawiać z właścicielem jakimś wyposażeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nadbrzeżna

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

2 800 zł31 m² 90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ożarowska

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

2 500 zł55 m² 45,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 55,20 m położone w cichej i spokojnej części miasta, przy ul. Ożarowskiej 26. Idealne dla rodziny, pary lub osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nadbrzeżna

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

2 800 zł34 m² 82 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Pokój z aneksem kuchennym na poddaszu. Kuchnia jest urządzona, jest agd, pokój jest nieumeblowany, ale można o tym rozmawiać z właścicielem. Mieszkanie jest bezczynszowe, płaci się za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

3 100 zł40 m² 76,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferujemy w pełni umeblowane, bardzo ładnie zaaranżowane 2 pokojowe, 40 - metrowe mieszkanie w Ożarowie Mazowieckim przy ulicy Kapuckiej. Mieszkanie znajduje się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nadbrzeżna

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

3 400 zł75 m² 45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie poddaszowe, wysokie, 2 pokoje z aneksem kuchennym. Aneks umeblowany i wyposażony w agd, pokoje również są umeblowane, ale można rozmawiać o jakimś dodatkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nadbrzeżna

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

2 800 zł31 m² 90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Nadbrzeżna

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

2 500 zł27 m² 93 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Jednopokojowe mieszkanie w nowym budynku jednorodzinnym. Pokój jest pusty, kuchnia jest wyposażona w szafki, kuchenkę elektryczną, podstawowe agd, jak pralka, lodówka. O dodatkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Poznańska

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

4 000 zł81 m² 49,54 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Umowa W trybie najmu okazjonalnego! Ożarów mazowiecki/osiedle "kabel", do wynajęcia trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 80,74 m2, położone na dziesiątym /ostatnim/ piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Nadbrzeżna

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

2 800 zł27 m² 104 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nadbrzeżna

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

3 000 zł34 m² 88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nadbrzeżna

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

3 400 zł75 m² 45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie poddaszowe, wysokie, 2 pokoje z aneksem kuchennym. Aneks umeblowany i wyposażony w agd, pokoje bez mebli, ale można rozmawiać o jakimś wyposażeniu. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nadbrzeżna

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

3 000 zł31 m² 97 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Nadbrzeżna

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

2 800 zł27 m² 104 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nadbrzeżna

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

3 400 zł75 m² 45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nadbrzeżna

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

3 000 zł31 m² 97 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nadbrzeżna

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

3 000 zł34 m² 88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Warszawy

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

2 000 zł29 m² 68,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Czynsz najmu: 2000 zł. Czynsz administracyjny obecnie : 354, 58 zł ( bez kosztów za odpady komunalne, oraz zaliczek na wodę) Zaliczka na media 250 zł msc Zwrotna kaucja: 3000 zł Prowizja dla biura : tak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

3 300 zł63 m² 52,30 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia w pełni umeblowane, świetnie zlokalizowane 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 63m2 w Ożarowie Mazowieckim z piękną panoramą na zachód. Mieszkanie znajduje się na 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kamińskiego

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

2 500 zł24 m² 104,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bezpośrednio nowoczesne w pełni gotowe i umeblowane dwa mieszkania składające się z pokoju z aneksem kuchennym oraz łazienki o powierzchni 24m2 każde. Mieszkania.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij