dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Ożarów Mazowiecki

110 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

110 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Warszawy

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

429 000 zł32 m² 13 406,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

2 pokojowe mieszkanie w Ożarowie Maz. o pow. 32 m2, usytuowane na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku z lat 90-tych. Mieszkanie w stanie do remontu. Składa się z salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

1 089 000 zł170 m² 6 405,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:333 m²

Na sprzedaż zaskakująco przestronny, 8 pokojowy dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 170 m2/ użytkowej 139 m2, w Święcicach 5 km od Ożarowa Mazowieckiego. Dom idealnie nadaje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Umiastowska

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

8 900 zł150 m² 59,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Avenue Estate - Nowy magazyn z biurem i wjazdem dla tir-ów, okolice Ożarowa Mazowieckiego Nowoczesny magazyn z biurem w budynku z płyty warstwowej pir, w ostatniej fazie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

1 050 000 zł87 m² 12 124,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szukasz przestrzeni, która daje oddech, a jednocześnie nie wymaga żadnych nakładów finansowych? Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowy apartament o powierzchni 86 m , który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Ożarowska

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

949 000 zł64 m² 14 770,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

To mieszkanie ma układ, który naprawdę ułatwia codzienne życie. Dwupoziomowa przestrzeń została podzielona bardzo naturalnie: - na dole toczy się codzienność kuchnia, jadalnia i strefa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kolejowa

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

1 591 zł47 m² 33,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Obwieszczenie O przetargu na wynajem nieruchomości W ożarowie mazowieckim przy ul. Kolejowej 6 Wynajmujący: poczta Polska S.A. z siedzibą w Warszawie, 00-940 Warszawa, ul. Rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Ożarów Mazowiecki

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

23 970 zł746 m² 32,13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Avenue Estate przedstawia magazyn 640 m z częścią biurową 106 m - gm. Ożarów Mazowiecki Atuty nieruchomości Wysoki magazyn (8,3 m) z dwiema bramami garażowymi Jasne i komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poznańska

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

765 000 zł105 m² 7 285,71 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokojowe mieszkanie 105 m w Ożarowie Mazowieckim zlokalizowane w budynku przy ulicy Poznańskiej (os. Kabel). Budynek postawiony w technologii rama H, ocieplony. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

1 240 000 zł158 m² 7 862,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:150 m²

Chcesz mieszkać w pobliżu szkół i przedszkoli? Szukasz kameralnej inwestycji? Zależy Ci na spokoju? Mamy coś dla Ciebie! Inwestycja zrealizowana jako dwa dwulokalowe bliźniaki: dwa segmenty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Ożarów Mazowiecki

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

1 004 000 zł2 510 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka usługowo - budowlana o powierzchni 2510 m2 położona w Ożarowie Mazowieckim. Przeznaczenie w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego - teren zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Ożarów Mazowiecki

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

1 069 000 zł132 m² 8 077,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:54 m²

Jeśli szukasz domu w nowoczesnej zabudowie, kameralnego miejsca i blisko Warszawy- to jest takie miejsce w Ożarowie Mazowieckim Na sprzedaż ostatni już dom w tej inwestycji. Kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

1 240 000 zł158 m² 7 852,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:150 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Poznańska

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

9 500 000 zł11 134 m² 853 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Doskonała nieruchomość inwestycyjna. Duża działka już przekształcona na budowlaną. Świetna lokalizacja, wjazd od Ulicy Poznańskiej. Na działce wszystkie media oprócz kanalizacji. Była to kiedyś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ożarów Mazowiecki

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

1 120 000 zł144 m² 7 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:260 m²

Nie czekaj, aż inni Cię wyprzedzą promocja trwa tylko przez ograniczony czas. Zadzwoń i umów się na prezentację. Jestem dostępny również wieczorami i w weekendy, chętnie odpowiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Parkowa

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

1 240 000 zł158 m² 7 852,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:968 m²

Kameralna inwestycja czterech segmentów na zamkniętym terenie. Prezentowany segment jest segmentem środkowym. Powierzchnia działki, na której powstała inwestycja wynosi 968 mkw. Przynależny do segmentu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nadbrzeżna

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

2 800 zł35 m² 80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

W skład mieszkania wchodzi duży pokój z otwartą kuchnią, łazienka z prysznicem i wiatrołap. Kuchnia i łazienka całkowicie wyposażone, pokój trzeba umeblować. Jest to mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nadbrzeżna

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

830 000 zł58 m² 14 271 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż wyjątkowe, stylowe i zadbane mieszkanie narożne o powierzchni 58,16 m , położone na 2. piętrze w nowoczesnym, 3 piętrowym bloku z 2019 roku. Budynek znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nadbrzeżna

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

3 100 zł46 m² 67,39 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Czy poszukujesz mieszkania, w którym nikt jeszcze nie mieszkał? Czy doceniasz dobrą infrastrukturę: wokół sklepy, szkoły, przedszkola, kolej miejską? Czy zależy Ci na mieszkaniu widnym, ładnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Parkowa

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

1 390 000 zł158 m² 8 791,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:968 m²

Kameralna inwestycja czterech segmentów na zamkniętym terenie. Prezentowany segment jest segmentem skrajnym (w sprzedaży jeszcze dwa segmenty środkowe z ogródkiem 40 mkw. - w cenie 1 280 000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Nadbrzeżna

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

77,09 zł/m²104 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferuje do wynajęcia lokal użytkowy w Ożarowie Mazowieckim przy ul. Nadbrzeżnej 35 o powierzchni 103,77 m w stanie deweloperskim do samodzielnego wykończenia, zlokalizowany na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Poznańska

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

9 500 000 zł11 134 m² 853 zł/m²

 

 

 

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

1 270 000 zł158 m² 8 042,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:150 m²

Zależy Ci na spokoju? Szukasz kameralnej inwestycji? Chcesz mieszkać w pobliżu szkół i przedszkoli? Mamy coś dla Ciebie! Inwestycja zrealizowana jako dwa dwulokalowe bliźniaki: dwa segmenty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Parkowa

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

1 270 000 zł158 m² 8 052,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:150 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Parkowa

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

1 380 000 zł158 m² 8 728,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:237 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Ożarów Mazowiecki

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

12 250 000 zł35 000 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż teren o powierzchni 3,5 ha zlokalizowany 23 km od centrum Warszawy. Teren położony w dobrej lokalizacji niespełna 1,5 km od skrzyżowania z autostradą A2 (węzeł Pruszków).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nadbrzeżna

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

860 000 zł58 m² 14 827,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Ożarów Mazowiecki to prężnie rozwijające się miasto zachodniej strony Warszawy, które łączy wygodę miejskiego życia z bliskością terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Ożarów Mazowiecki

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

26 835 €4 879 m² 5,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia nowoczesny magazyn klasy A o powierzchni ok. 4 879 m. Obiekt zlokalizowany jest w atrakcyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nadbrzeżna

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

3 500 zł75 m² 47 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Najemca nie płaci prowizji! Mieszkanie poddaszowe, wysokie, 2 pokoje z aneksem kuchennym. Aneks umeblowany i wyposażony w agd, pokoje również są umeblowane. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Ożarów Mazowiecki

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

1 004 000 zł2 510 m² 400 zł/m²

 

 

 

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

620 000 zł46 m² 13 623,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie o powierzchni 45,51 m składa się z: - salonu z aneksem kuchennym (20,5 m ) z bezpośrednim wyjściem do prywatnego ogrodu (53,63 m ), - przestronnej sypialni (15,6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ożarów Mazowiecki

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

1 060 000 zł130 m² 8 153,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:50 m²

Komfort domu w cenie mieszkania nowoczesne segmenty w Ożarowie Mazowieckim Szukasz przestrzeni dla siebie i swojej rodziny? Chcesz cieszyć się komfortem domu, ale nie rezygnować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Ożarów Mazowiecki

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

14 000 €3 500 m² 4 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesna powierzchnia magazynowa zlokalizowana w Ożarowie. Najważniejszym atutem Parku jest jego lokalizacja w odległości 16 km na zachód od Centrum Warszawy, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

1 099 000 zł144 m² 7 631,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:260 m²

Nie czekaj, aż inni Cię ubiegną promocja ograniczona czasowo Zadzwoń teraz i umów się na prezentację: jestem dostępny również wieczorami i w weekendy - chętnie odpowiem na wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Warszawy

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

429 000 zł32 m² 13 406,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Ożarów Mazowiecki

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

639 000 zł72 m² 8 924,58 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zakupu czteropokojowego mieszkania idealnego dla dużej rodziny, bądź pod dalszą inwestycję, położonego w miejscowości Strzykuły, nieopodal Ożarowa Mazowieckiego. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Sienkiewicza

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

1 490 000 zł141 m² 10 570,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:188 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą - Dom w zabudowie szeregowej w cichej okolicy, położony na zamkniętym, monitorowanym osiedlu przy ul. Sienkiewicza w Ożarowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Strzykulska

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

45 000 zł7 550 m² 6 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Wydzierżawię działkę usługową w Ożarowie Mazowieckim o powierzchni 7550m lub jej część. Plan zagospodarowania zakłada działaności o charakterze: -działalność usługowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nadbrzeżna

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

3 200 zł42 m² 76,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia bardzo ładne, przytulne i dobrze zlokalizowane mieszkanie w nowo powstałym budynku w Ożarowie Mazowieckim przy ul. Nadbrzeżnej 35. Mieszkanie o powierzchni 41,80.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Sienkiewicza

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

1 000 000 zł950 m² 1 052,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam bezpośrednio działkę budowlną położoną w atrakcyjnej części Ożarowa Mazowieckiego. Media w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nadbrzeżna

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

3 500 zł75 m² 47 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Poznańska

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

75 000 zł4 750 m² 15,79 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:4 060 m²

Do wynajęcia budynek handlowo-usługowy z biurami o pow. 4750 m2 usytuowany na działce 4060 m2, ożarów, ul.Poznańska. Standard: rampa na 10 aut biuro 714 m2 sala sprzedaży 1120 m2 magazyn 2916.